Mavi Yolculuk Turu Fethiye - Göcek- Dalyan

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

7 Gün

Tur Türü

Yurt İçi Turlar

Max. Kişi

30 kişi

Lokasyon

Yurt İçi

Genel Bakış

Mavi yolculuk turu, serin sulardan, sıcak sahillere, masmavi koylardan, yemyeşil ormanlara uzanan eşsiz bir doğa ve aktivite faaliyetidir. Farklı lezzetler tatmak ve sıcak dostluklar kurmak için verilmiş güzel bir hayat molasıdır. Sizleri de bu güzel deneyime katılmaya bekliyoruz.

UÇUŞ BİLGİSİ

Gidiş

Sabiha Gökcen Havalimanı Pegasus ile 15 Haziran  sabah saat 07.50 uçuşu

Dönüş

Dalaman Havalimanı Pegasusu ile 21 Haziran akşam saat 21.00 uçuşu

 

Tur Programı

1. Gün : Dalaman - Dalyan- Tekne Turu-İztuzu Plajı

Gelen misafirlerimiz ile Dalaman Havaalanı'nda sabah saat 09.30'da buluşup aracımızla konaklayacağımız Dalyana gidiyoruz. Otele eşyalarımızı bıraktıktan sonra Otelimizin iskelesinden bize özel teknemiz ile turumuza başlıyoruz. İlk gün rotamızda; Dalyan deltası ve iztuzu plajı var.Dalyan deltası boyunca kaya kral mezarları ve caretta carettaları gözlemliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Bütün günümüz masmavi sularda Yüzme, güneşlenme, eğlence ile dolu dolu geçecek. Öğle yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Tekne turumuzun bitiminde otelimize geri dönüyoruz.Akşam yemeğimiz otelde olacak. Yemekten sonra isteyen misafirlerimizle Dalyan gece turu yapıyoruz.
2. Gün : Dalyan - Fethiye Tekne Turu

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Fethiye rotasına doğru hareket ediyoruz. Fethiye limanda bizleri bekleyen teknemiz ile en güzel mavi koylara doğru yelken açıyoruz. Öğlen yemeğimiz teknede olacak. Yüzme dolu bir gün sonu ,Fethiye'de kısa bir tur ve mola verdikten sonra ,aracımız ile Dalyan'a dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği dalyan otelimizde.
3. Gün : Dalyan-Babadağ-Ölüdeniz - Kayaköy

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından aracımız ile Babadağ’a çıkacağız. İsteyen misafirlerimiz burada yamaç paraşütü (extra) yapabilirler. Yamaç paraşütü sırasında Ölüdeniz manzarasıyla yaklaşık 45 dk boyunca heyecan ve adrenalini hissedeceksiniz. Yamaç paraşütü yapmak isteyenler atlayış yaparken, bizler de çay ve kahvelerimizi manzara eşliğinde içerek vakit geçireceğiz. Aracımız ile Ölüdeniz’e inerek paraşütle atlayan misafirler ile beraber Kayaköy’e gideceğiz.. Akşam otelimize dönerek yemeğimizi yiyeceğiz. Yemekten sonra isteyen misafirlerimizle Dalyan gece hayatı gezisi yapacağız.
4. Gün : Dalyan - Fethiye - Mavi Yoculuk

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, Fethiye'ye gidiyoruz. Fethiye Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Bu günkü rotamızda At bükü, Ova Bükü, Bedri Rahmi Koyu yer almakta.. Adrenalinlerini yükseltmek isteyen misafirlerimiz muz ve hamburgerler ile deniz eğlencesi yapabilirler. Teknede alacağımız öğle yemeğinden sonra koyları gezmeye ve yüzmeye devam ediyoruz. Deniz; keyif, eğlence,ve bol aktiviteli bir gün daha bitiyor. Akşam yemeğimiz, Dalyan'da otelimizde.
5. Gün : Dalyan- Akyaka- Yuvarlakçay

Sabah otelde kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından aracımızla ile son dönemlerin en popüler destinasyonlarından birisi olan Akyaka’yı gezeceğiz. Mimari özelliğe sahip Akyaka evlerine hayran kalacaksınız. Ardından ve buz gibi akan suyu ile Azmak Çay’ında tekne turumuzu yapacağız. Masmavi suyun içinde, su içi tatlı su bitkileri, balıklar ve sazlıkların eşliğinde tekne turumuzu yapıyor fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dönüşte Köyceğize uğruyoruz, öğlen yemeği yiyip fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Dalyan'a döneceğiz. Akşam yemeğimiz otelimizde olacak.
6. Gün : Dalyan - Göcek- Mavi Yoculuk

Sabah otelimizde kahvaltı sonrası, Fethiye rotasına devam ediyoruz. Bu günkü tekne rotamızda Yassıca Adaları Dışı koyu, Kış Limanı Koyu, Panço Adaları Koyu var. Bugün turkuaz renkli denizin içinde bol bol yüzme keyfi yapacağız. Dingin ve sakin koylarda yüzecek ve dibi görünen denizin içinde yüzmenin ardından öğlen yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Denizin, kumun, tatilin tadını soğuk içecekler içerek ve kahve keyfi ile denizin ortasında çıkartarak. Fethiye Limana varıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama, Dalyan'da otelimizde.
7. Gün : Dalyan - Dalaman

Sabah otelimizde kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Misafirlerimiz akşam dönüş yolculuğuna göre farklı aktiviteler yapabilirler. İsteyen misafirler otelimizin havuzunda keyif yapabilirler. Akşam saatlerinde Dalaman Havaalanından veya dalaman otogarından misafirlerimizi yolcu edeceğiz.Başka turlarda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Aile ve Çocuklar
Yiyecek ve İçecek
Romantizm ve Balayı
Otel ve Konaklama
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Uçaklı
Mavi Yolculuk
Dalaman Havaalanı Buluşma

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi öğünler ücrete dahildir ?
Tüm sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği ücrete dahildir.
Tekne turları ücrete dahil midir ?
Tüm tekne turları ücrete dahildir.
Tekne turu ile nereye gidilecek ?
Fethiye, Göcek, Dalyan

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Bir yorum yazın
Yorum başlığı gerekli
Yorum içeriğinde en az 10 karakter olmalı
Yorum yazmak için giriş yapınız
42.000 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Dahil / Hariç Hizmetler

Blue Cat Profesyonel rehberlik
Konaklama 6 gece yarım pansiyon
Tüm kahvaltılar
Tüm akşam yemekleri
Dört gün öğle yemeği
Tekne turları, Fethiye-Göcek-Dalyan
Tüm araç transferleri
Araç içi ikramlar
Seyahat Sigortası
Profesyonel fotoğraf çekim desteği
Uçak veya otobüs biletleri
Müze ve ören giriş yeri ücretleri
Yamaç paraşütü-dalış-zipline
kişisel harcamalar
başlayan fiyatlar
42.000 ₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}